R A D I T E C H

радиационные технологии

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Гідробинт №2

Печать

Опис та Інструкція

Сертифікати

Апробація


Зробити замовлення

ГІДРОБИНТ №2 випускається в двох видах герметичної тари:

1) в прозорих поліетиленових флаконах об’ємом 100 мл з пульверизатором для розпилення – термін зберігання не менше 24 місяців;

2) в прозорих поліетиленових флаконах об’ємом 10 мл з крапельницею  – термін зберігання не менше 24 місяців.

Етикетка в зовнішній упаковці флакону із засобом ГІДРОБИНТ №2 містить інструкцію по використанню, логотип товарної марки ГІДРОБИНТ та позначення згідно стандарту ДСТУ EN 980:2007.

Призначення: безболісна дезінфекція ран та опіків, носоглотки і обличчя для профілактики вірусного інфікування, зменшення симптомів гострого респіраторного захворювання.
Склад та дія: вода, полівинилові спирти, срібло у вигляді іонів та наночастинок. Дезінфікує, зменшує запалення, не викликає алергії і подразнення навіть при попаданні в очі.

Для дезінфекції ран і опіків: періодично натискаючи кнопку пульверизатора, обробити аерозольним струменем засобу поверхню рани до її повного зволоження; накласти медичну пов’язку ГІДРОБИНТ №1 згідно інструкції до неї.

Для профілактики вірусного інфікування: перед виходом з дому капати засіб ГІДРОБИНТ №2 в ніс по 2-3 краплини в кожну ніздрю; 3 рази натиснувши кнопку пульверизатора, обробити аерозольним струменем засобу обличчя в області очей, носа і рота. Перебуваючи тривалий час без захисної маски у закритому приміщенні з інфікованими, закапувати препарат в ніс кожні 2-3 години. Після повернення додому умитися і прополоскати ніс водою, повторити процедуру закапування.

Для зменшення нежиті, запалення горла, кашлю: капати препарат в ніс через 1 годину до зменшення нежиті; широко розкривши рота, обробляти аерозольним струменем засобу горло під час глибокого вдихання ротом кожні 2-3 години до настання ефекту зменшення кашлю або запалення горла.

Протипоказання: виріб не можна застосовувати у разі гіперчутливості до одного з компонентів.

Зберігати при температурі від +5 до +50 °С

UA.TR.101