R A D I T E C H

радиационные технологии

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Гідробинт №1 : Інструкція

Печать

Опис

Інструкція

Сертифікати

Апробація

Призначення: захист і лікування опіків І-ІІА ступеня, помірно інфікованих ран, трофічних виразок, пролежнів І-ІІ-ІІІ ступеня, гранулюючих ран.

Склад та дія: ГІДРОБИНТ №1 це – стерильний, бактерицидний перев’язувальний матеріал. Містить воду, полівиниловий спирт, полі-етиленгліколь, срібло у вигляді наночастинок та іонів. М’який і вологий, не прилипає до рані тому знімається безболісно, не викликає подразнень чи алергії. Захищає рану від механічних впливів та зовнішньої інфекції; дезінфікує, охолоджує і знеболює; створює і підтримує вологе середовище, сприятливе для загоєння; вбирає фізіологічні виділення рани, пропускає кисень і лікувальні розчини, але не пропускає бактерії.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Розрізати зовнішню упаковку, дістати внутрішній стерильний блістер. Взявшись за тканевий хлястик, відігнути і витягнути з блістера гелеву пластину ГІДРОБИНТа разом з прозорою плівкою внутрішньої упаковки. Накласти гелевою стороною на рану. Злегка пригладити пластину по зовнішній поверхні, вкритій плівкою упаковки, щоб видалити повітря та ущільнити контакт з тілом. Притримуючи хлястик, відігнути кут, відклеїти і зняти з гелю плівку упаковки. Поверх ГІДРОБИНТу  на рані накласти медичну ватно-марлеву серветку. Створену таким чином двошарову пов’язку ГІДРОБИНТ+серветка зафіксувати на тілі еластичною бандажною сіткою або іншим доступним чином. Час перебування ГІДРОБИНТу на рані може становити до 20-25 годин і визначається інтенсивністю фізіологічних виділень з рани та режимом обміну вологою із зовнішнім середовищем. При висиханні і твердінні ГІДРОБИНТу його варто замінити на інший. ГІДРОБИНТ не прилипає до ран. Тому для безболісного зняття пов’язки на основі ГІДРОБИНТу достатньо зняти бандаж, потім відгинаючи пов’язку за край пластини ГІДРОБИНТу, зняти з тіла разом з серветкою.

Протипоказання: виріб не можна застосовувати у разі гіперчутливості до одного з компонентів, на місцях відкритих кісток, м’язів, сухожиль, при рясних гнійних виділеннях з ран, грибкових інфекціях, опіках ІІІ ступеню.

Спеціальні попередження: кожного разу при ранах, що погано загоюються, необхідно проводити медичне обстеження з метою оцінки стану рани та виявлення факторів, що перешкоджають її загоюванню.

Утилізацію використаних пов’язок ГІДРОБИНТ№1 здійснювати згідно Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами, затверджених наказом МОЗ України  №325 від 08.06.2015.